Dr loole
Phone Number-09198009525

تشخیص ترکیدگی لوله نبرد 09198009525

تشخیص ترکیدگی لوله نبرد

تشخیص ترکیدگی لوله نبرد

اگر هر ماه این سؤال را از خود می‌پرسید که چرا صورتحساب آب من این‌قدر زیاد است؟  این احتمال وجود دارد که شما در جایی از خانه خود یک لوله ترکیده یا دارای نشتی دارید. جدا از هزینه قبض سرسام‌آور آب، عدم ترمیم نشتی می‌تواند به سقف، کف، عایق، تخته و گچ آسیب برساند.

ازآنجاکه رطوبت در سرتاسر خانه گسترش می‌یابد، محیط در معرض رشد کپک‌های خطرناک و بوی نامطبوع است که در این صورت یک فضای ناخوشایند برای خانواده ایجاد می‌شود. اما ما برای کمک به کاهش قبض آب شما و ایجاد محیطی امن برای خانواده­تان، 6 راه تشخیص ترکیدگی لوله نبرد را به شما ارائه خواهیم داد.

 

تشخیص ترکیدگی لوله نبرد با کمک متخصصین دکتر لوله

 

1 – آیا در فشار آب تغییری ایجاد شده است؟

وقتی دوش را باز می‌کنید، میزان آب خروجی از دوش کاهش قابل‌توجهی دارد؟ یا وقتی برای شستن دست‌ها می‌روید کم بودن فشار آب شما را متعجب می‌کند؟ پس اگر متوجه افت قابل‌توجه فشار آب در روزهای متوالی شده‌اید، بهترین کار این است که برای جلوگیری از آسیب بیشتر با یک متخصص تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله نبرد با بررسی فشار آب

2 – به علائم وجود نم توجه کنید

اگر نشانه‌های قابل‌مشاهده‌ای از نم در دیواره‌ها یا سقف شما وجود دارد، این یعنی در جایی لوله نشتی دارد. شما همچنین یک آگاهی نسبی از محل نشت پیدا خواهید کرد، اما قبل از تخریب دیوارها، توصیه می‌کنیم یافتن محل دقیق نشت یا تشخیص ترکیدگی لوله نبرد را به افراد حرفه‌ای بسپارید.

تشخیص ترکیدگی لوله نبرد با شناسایی محل نشت

 

3 – به دنبال وجود گل یا گودال آب در محیط حیاط خود باشید

اگر نشتی برای مدت‌ها ادامه یابد و لوله‌ای کاملاً ترکیده باشد، می‌تواند منجر به تشکیل گودال‌های آب یا مناطق مرطوب در اطراف حیاط، ویا ایجاد ناهنجاری در مناطق کاشی شده و رشد غیرعادی گیاه در یک منطقه خاص شود.

اگر هرکدام از این علائم را در حیاط خود مشاهده کردید، بلافاصله قبل از شروع به حفر کف حیاط یا باغچه و بیرون کشیدن چمن، با متخصصین ما تماس بگیرید، چراکه تیم دکتر لوله از فناوری پیشرفته تشخیص نشتی استفاده می‌کند که سبب می‌شود محل نشت یا ترکیدگی را به‌طور دقیق شناسایی کرده و با کمترین تخریب، لوله را ترمیم کند.

 

4 – چرا سیستم لوله‌کشی من خیلی پر سروصدا است؟

گوش دادن به هرگونه صدای چکه کردن، صدای کوبیدن و یا صدای تق‌تق در دیوارها می‌تواند راهی برای تشخیص ترکیدگی لوله نبرد در ساختمان باشد. ممکن است هنگام باز کردن شیر آب، صداهای بلندی در لوله ایجاد شود که برای آن چندین دلیل وجود دارد این مسئله اغلب می‌تواند مربوط به فشار آب باشد.

موج ضربه‌ای ناشی از فشار زیاد آب در لوله‌ها می‌تواند باعث بسته شدن ناگهانی دریچه شود که این خود منجر به ایجاد صدای سوت و صدای چکش در سیستم لوله‌کشی خواهد شد. اما دلایل دیگر این اتفاق می‌تواند وجود رسوبات معدنی در دستگاه هوادهی، واشرهای معیوب یا شکستگی در سیستم لوله‌کشی باشد.

 

 

 

 

5 – آب خروجی از لوله رنگ غیرطبیعی و بوی نامطبوعی دارد

اگر آب خارج شده از شیر شما تغییر رنگ داده یا بوی عجیبی دارد، ممکن است لوله‌ها زنگ زده باشند که این مسئله اغلب منجر به نشت یا ترکیدگی لوله می‌شوند.

تشخیص ترکیدگی لوله نبرد با مشاهده تغییر رنگ و بو در آب

 

6 – افزایش قبض آب

اگر تعجب می‌کنید که چرا علی‌رغم عادت‌های همیشگی در استفاده از آب، قبض‌های آب شما به‌طور ناگهانی افزایش یافته‌اند، پس احتمالاً نشتی دارید. یک مکان احتمالی که می‌توان نشت را در آن پیدا کرد توالت و آشپزخانه شماست. پس توالت و ظرف‌شویی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا در کاسه دستشویی و سینک در مسیر لوله‌کشی نشتی وجود دارد یا خیر.

 

چنانچه لوله نشتی دارد چه کاری باید انجام داد؟

اولین قدم در تشخیص ترکیدگی لوله نبرد تعیین موضع آن است. چند گام ساده برای انجام این کار وجود دارد؛ بیشترین مکانی که ممکن است نشتی یا ترکیدگی لوله رخ دهد در توالت و آشپزخانه شما است.

لوله‌کشی اطراف و داخل را بررسی کنید. همه شیرهای آب و هر وسیله‌ای را که به سیستم لوله‌کشی متصل شده‌اند ازجمله، ماشین ظرف‌شویی، ماشین لباسشویی، سیستم‌های آب گرم و تهویه هوا را بررسی کنید.

اطمینان حاصل کنید که هیچ مکان مرطوب، ورم کرده یا تغییر رنگ داده‌ شده‌ای در خانه شما به‌خصوص روی دیوارها، سقف‌ها، تخته کف و فرش وجود ندارد. تمام شلنگ‌های بیرونی، آبپاش‌ها و شیرهای آب را از نظر نشت و خرابی بررسی کنید.

سپس کنتور آب خود را از نظر فعالیت غیرمعمول بررسی کنید: آیا سریع می‌چرخد؟ اما اگر نمی‌توانید نشتی را در داخل یا خارج از خانه خود پیدا کنید و به وجود نشتی مشکوک هستید، پس با متخصصان تماس بگیرید.

 

 

تشخیص ترکیدگی لوله نبرد بدون تخریب محل

تلاش برای تشخیص ترکیدگی لوله نبرد در زیرزمین یا درون دیوارهای خانه یک کار دشواری است. در این شرایط، شما مرتکب آسیب بیشتر به خانه و لوله‌کشی­ها می‌شوید، اما متخصصین کارآزموده در تیم دکتر لوله به فناوری پیشرفته‌ای مجهز هستند که می‌توانند نشت‌های مخفی را بدون ایجاد تخریب شناسایی کنند.

 

تشخیص ترکیدگی لوله شرق تهران :

 

 

دکتر لوله در گوگل

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *